Науково-технічна бібліотека

Одеської національної академії харчових технологій

Розташування
Нові надходження
Видання бібліотеки
Енциклопедія вчених
Корисні посилання
Замовлення літератури
КЦВ ОНАХТ
ONAFT4Ref
Зараз на сайті: 24
Сьогодні: 46
Вчора: 209
На поточному тижні: 974
На минулому тижні: 1196
У поточному місяці: 4103
У минулому місяці: 6949
Всього: 607957

УВАГА!


Фахівцям харчової та переробної промисловості


Дозвольте запропонувати Вам новий спосіб отримання інформації для розвитку Вашого бізнесу в галузі харчових виробництв. Сподіваємось, тепер у Вас не буде необхідності перегортати стоси літератури, годинами просиджувати у «всесвітній мережі», шукаючи відповіді на питання: як розширити асортимент та збільшити термін придатності продукції, який новий ексклюзивний виріб запропонувати ринку, щоб швидко завоювати популярність та перевершити, нарешті, конкурента. Пропонуємо Вам укласти Угоду на отримання оперативної інформації з науково-технічною бібліотекою Одеської національної академії харчових технологій.

Бібліотека академії має унікальний фонд літератури з харчових виробництв, починаючи з «класичної» навчальної літератури до найостанніших журнальних публікацій провідних фахівців харчових технологій України ті інших країн. На сьогодні це, наприклад, актуальні питання функціонального, збалансованого харчування, все про продукти нового покоління, харчові волокна та домішки, питання економіки, моніторингу та прогнозування, останні наукові розробки та ін.

Перелік тем з харчових галузей

Використовуючи багаторічний досвід інформаційного обслуговування викладачів, аспірантів, студентів академії, а також електрону базу даних, ми зможемо забезпечити інформаційну підтримку Вашого виробництва.

Найголовніше

Користуючись пошуковою системою нашого сайту, за ключовими словами Ви з легкістю отримаєте список літератури за темою.

АЛЕ!

Ми пропонуємо не лише традиційний бібліографічний список, а й самі матеріали. Статті, глави з книг, публікації Ви отримаєте у зручному для Вас форматі (e-mail, USB-флеш-накопичувач, диск, ксерокопія).

ТЕМА = БІБЛІОГРАФІЧНИЙ СПИСОК + МАТЕРІАЛИ

Порядок отримання інформації

Вичерпність інформації, оперативність, якість та індивідуальний підхід до кожного окремо поставленого завдання – гарантуємо. Погодьтесь, пропозиція цікава та вигідна, багато переваг: зекономите час (достатньо визначити тему), матеріали отримаєте безпосередньо та будете в курсі останніх розробок.


За більш детальною інформацією звертайтесь до чергового по сайту

e-mail: lib.onaft@gmail.com