Науково-технічна бібліотека

Одеської національної академії харчових технологій

Розташування
Нові надходження
Видання бібліотеки
Енциклопедія вчених
Корисні посилання
Замовлення літератури
КЦВ ОНАХТ
ONAFT4Ref
Зараз на сайті: 16
Сьогодні: 35
Вчора: 209
На поточному тижні: 963
На минулому тижні: 1196
У поточному місяці: 4092
У минулому місяці: 6949
Всього: 607946

Електронні бібліотеки

Google Академия
Велика одеська бібліотека

Загальноосвітній некомерційний проект. Основною метою є забезпечення користувачів інтернет інформацією про життя і творчість вітчизняниз і зарубіжних авторів, а також надання можливості молодим авторам продемонструвати свої твори широкого кола читачів

Бібліотека української літератури

Найбільша в інтернеті електронна бібліотека української літератури.

Державна наукова сільськогосподарська бібліотека Української академії аграрних наук

Основна мета ННСГБ НААН - забезпечення кожного мешканця України можливістю вільного доступу до національних і світових інформаційних ресурсів із сільськогосподарської та лісогосподарської тематики.

Бібліотека ім.Ярослава Мудрого Межрегіональної академії управління персоналом
Державна науково-технічна бібліотека України

Основою інформаційних ресурсів ДНТБ України є ЕК та спеціалізовані бази даних. До ЕК вводяться бібліографічні описи практично всіх нових надходжень: монографій, авторефератів дисертацій та періодичних видань. Здійснюється також поточна реєстрація надходжень всіх номерів журналів, нових надходжень нормативно-технічних документів, промислових документів, депонованих наукових робіт.

Бібліотека Верховної Ради України ім. І.Федорова
Книжкова палата України

Книжкова палата України - державна наукова установа у сфері видавничої справи та інформаційної діяльності, заснована на загальнодержавній власності і перебуває у сфері управління Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Книжкова палата України створена з метою забезпечення інтересів держави у нарощенні інтелектувального та інформаційного потенціалу, сприяння розвитку національної культури, науки, освіти, книговидавничої та бібліографічної справи; повного статистичного обліку, комплектування й зберігання всієї друкованої продукції - документальної пам`яті України; проведення книгознавчих та бібліографознавчих досліджень; створення баз даних бібліографічної інформації; видання бібліографічних покажчиків і науково-аналітичних оглядів.

Національна бібліотека України ім. В.І. Вернадського
Національна парламентська бібліотека України
Одеська національна наукова бібліотека
Wiley Online Library

Шановні користувачі, пропонуємо вам скористатися безкоштовним доступом до Wiley Online Library, яка надає широке мультидисциплінарне зібрання онлайн-ресурсів, присвячених життєдіяльності, здоров'ю та фізичним наукам, соціальним та гуманітарним наукам. Wiley Online Library співпрацює з понад 850 науковими співтовариствами у всьому світі та пропонує доступ до понад 7,5 мільйонів статей з більш як 1600 журналів, 21000 онлайн-книг та сотен багатотомних довідкових робіт, баз даних та інших ресурсів в Інтернеті.


Енциклопедії, словники, довідники

Словники та енциклопедії на Академіці
Служба тематичних тлумачних словників з економіки, біології, техніки та суміжних тем

Освітні ресурси

Освіта за кордоном

Все про навчання за кордоном, мовні курси, еміграцію, нерухомість.

Prometheus

"Prometheus" – громадський проект масових відкритих онлайн-курсів (МВОК). У співпраці з викладачами кращих ВНЗ України ми створюємо та розміщуємо МВОК на власній онлайн-платформі та надаємо безкоштовну можливість університетам, організаціям та провідним компаніям публікувати та розповсюджувати курси на цій платформі. Ми відкриваємо безкоштовний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим в Україні.


Пізнавальні ресурси

Студвей - все про студентство

"Студвей" - онлайн-видання про студентство. Мета проекту - допомагати молоді жити яскравіше і комфортніше, знаходити мотивацію, планувати професійний розвиток та вирушати у цікаві подорожі. Латинське "students" - той, хто наполегливо працює, тому "Студвей" - не про наявність студентського квитка, а про спосіб життя та мислення.

Библиотека "Папирус"

Сервіс хмарного рідера дозволить будь-якому відвідувачу читати онлайн електронні книги в форматах FB2 і EPUB безкоштовно і без реєстрації. Зручним онлайн рідером може скористатися будь-який користувач сайту.

Буквоїд