Науково-технічна бібліотека

Одеської національної академії харчових технологій

Розташування
Нові надходження
Видання бібліотеки
Енциклопедія вчених
Корисні посилання
Замовлення літератури
КЦВ ОНАХТ
ONAFT4Ref
Зараз на сайті: 8
Сьогодні: 27
Вчора: 209
На поточному тижні: 955
На минулому тижні: 1196
У поточному місяці: 4084
У минулому місяці: 6949
Всього: 607938

ЕЛЕКТРОННА ДОСТАВКА ДОКУМЕНТІВ

 

Електронна доставка документів (ЕДД) – сервісна послуга, яка надає можливість користувачам (як юридичним, так і фізичним особам) отримати електронну копію друкованого видання з фонду бібліотеки за допомогою мережі Інтернет.

Ви можете замовити:

– копії окремих статей з журналів та збірників обсягом до 15 сторінок;

– копії окремих сторінок, фрагментів або розділів з книг обсягом до 15 сторінок (замовлення на виготовлення копій рідкісних та цінних видань не приймаються);

– копії документів, які не є об’єктами авторського права, і тих, які перейшли в загальне користування.

 

Увага! Згідно з Законом України «Про авторське право та суміжні права» замовлення приймаються лише на копіювання та доставку окремих опублікованих статей та фрагментів (уривків) з опублікованих друкованих творів. Копіювання документів у повному обсязі НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ!

Дозволяється використовувати отримані копії тільки з метою освіти, навчання та приватного дослідження. Не дозволяється тиражувати отримані копії, відновлювати їх у будь-якій формі, окрім одноразового друку електронного файлу, передавати іншим особам або організаціям. Відповідальність за несанкціоноване використання отриманих від бібліотеки копій документів відповідно до чинного законодавства України несе користувач.

 

Порядок замовлення та надання послуг

 

Для отримання копії документа треба надіслати бланк-замовлення (Бланк-замовлення на частину тексту з книги чи Бланк-замовлення на статтю з журналу) до відділу комплектування (komplib.onaft@ukr.net) бібліотеки електронною поштою, обов’язково вказавши свій e-mail.

Примітка: на кожен документ заповнюється окремий бланк-замовлення, замовлення у вигляді списку не приймаються.

У бланку-замовленні необхідно обов’язково вказати бібліографічні відомості про документ: прізвище автора та назву документа; назву джерела, в якому опубліковано матеріал; рік видання; номер журналу; сторінки публікації.

Бібліографічні відомості про документи з фонду науково-технічної бібліотеки ОНАХТ можна уточнити за допомогою Електронного каталогу.

Примітка: неправильно оформлені бланки-замовлення, в яких відсутні або нерозбірливо вказані відомості, що необхідні для виконання замовлення, повертаються абоненту для уточнення.

Отримавши замовлення та перевіривши у фонді наявність документа, бібліотека протягом 3-х робочих днів повідомляє про можливість виконання замовлення. Одночасно обговорюються технічні умови виготовлення та пересилання копії.

Протягом 2-х днів користувач має підтвердити своє замовлення або скасувати його.

Копії документів виконуються у форматі PDF i JPG. Термін виконання замовлення – від 2-х до 5-ти робочих днів. Термін виконання замовлень, в яких необхідне бібліографічне доопрацювання, може бути продовжений до 10 робочих днів.

Примітка: сканування замовлених матеріалів здійснюється лише з видань, формат яких не більше А4.

Інформація замовнику надсилається в обсязі, що не перевищує 20 Mb (обсяг документа обмежується розміром поштової скриньки).